Pouze online

Ponožky na chřipku vel. 43-46 s návodem

Nový produkt

Ponožky slouží k rychlé orientaci v reflexních bodech. První ponožky jsou zaměřeny na pomoc při nachlazení, chřipce či angíně. Na obou ponožkách jsou umístěny barevné reflexní body. Stejnou barvou jako je bod, je vyznačen i jeho popis, umístění a četnost mačkání.

Více informací

68 ks

190,00 Kč s DPH

Více informací

Ponožky SICK-SOCK jsou vyrobeny převážně z bavlny (80%), menší podíl je z polyamidu (15%) a z elastanu (5%).

Uvnitř okraje ponožky je  písmeno L a P. L znamená levá ponožka a P je pravá ponožka. Ponožky řádně navlečte na nohy. Patu na patu a špičku na špičku. Přečtěte si příbalovou informaci či informace na ponožkách a můžete začít.

Ponožky čtěte takto: nejdříve čtěte levou shora dolů a pak pravou shora dolů.  V tomto pořadí také mačkejte body.

Spousta lidí ví nebo už slyšela o tajemném mačkání nějakých bodů na těle. Méně lidí už to na vlastní kůži zkusilo a ještě méně to používá, když je třeba.

A je to velká škoda. Reflexní terapie vás dokáže vysekat z mnoha zdravotních nepříjemností a ještě k tomu s lehkostí, bez chemie, bez nežádoucích vedlejších následků, poměrně rychle a zadarmo. Však je to také metoda, kterou se léčilo už ve starověkém Egyptě.
Každý orgán, kloub, nerv či zub je energeticky spojen se svým místem na noze nebo na ruce. Já si toto propojení představuji jako by byla na orgán napojena hadička od trychtýře a nálevka umístěna na povrch nohy nebo ruky. Mačkáním posíláme přes trychtýř potřebnou energii do orgánu nebo přebytečnou energii ven. Ani hodně ani málo energie není dobře. Pouze AKORÁT energie je dobře.